26/04/2015

Nasıl Alpha Antivirus kurtulurum?

Yanlışlıkla bilgisayarımda Alpha Antivirus kurulmasına izin verilmesi ve şimdi kaldırmak için yapamam. Yardım?

 • Facebook
 • Twitter
 • Windows Live
 • E-Mail
 • Google Bookmarks
 • MySpace
 • Digg
 • Reddit
 • Yahoo Buzz
 • Yahoo! Bookmarks

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular:

 1. Ben tamamen bu açılır alfa antivirüs ortadan kaldırmak için ne yapabilirim?
 2. Nasıl bilgisayardan web sitelerini engelleme, kişisel antivirüs blok up kurtulurum?
 3. Nasıl Antivirus Sistem Pro kurtulurum?

Yorumlar

 1. Buddy D diyor ki:

  bu sitede yönergeleri izleyin:

 2. Double R diyor ki:

  Malwarebytes Forum-http :/ / http://www.malwarebytes.org/forums/index.php?showtopic=9573Quando Malwarebytes Alpha Antivirus-http :/ / http://www.bleepingcomputer.com / virüs kaldırma / kaldır-alfa-antivirusAssistenza çalıştırmak veya yüklemez bakın burada-http :/ / http://www.malwarebytes.org/forums/index.php?showforum=7O burada-http :/ / http://www.bleepingcomputer.com/forums/lofiversion/index.php/t256941.htmlDisattiva Sistem Geri Yükleme ( virüs / trojan, vb.) orada gizlemek için seviyorum Denetim Masası> Sistem> Sistem Geri Yükleme> Kapalı> Uygula> Tamam.

 3. William diyor ki:

  BT YTL BT kalkan MIGLIOREBUONA ŞANSLAR olmalıdır

 4. ChriS diyor ki:

  Kaldırmak eğer onun aracı ve sonra scompattareEsegui ve EliminaRiavviare computerTutto şimdi normale döndü olmalıdır tıklayın.

 5. Jeremiah diyor ki:

  Merak etmeyin, Alpha Antivirus birkaç basit eylemler yaparak kaldırılabilir. Alpha Antivirus en kısa sürede kurtulmak için bu kılavuzu http://removeit.info/remove-alpha-antivirus-fake-antispyware/.Assicurati kaldırma kontrol – bu bilgisayar ve privacy.Buona şans için tehlikelidir!

 6. girlygirl1400 diyor ki:

  Hey! Aynı şey bugün bana oldu ve ben kurtuldum: Bu şekilde 1 D. Ctrl + Shift + Esc.2 basarak Açık Görev Yöneticisi. Sekmesine Processi.3 geçin. AlphaAV.exe adı verilen bir işlemle bulun ve Görev Yöneticisi sol altındaki İşlemi Sonlandır düğmesini tıklayarak işlemi bitirmek ve Sì.Quindi kullanımı Malwarebytes anti-malware ücretsiz tıklayın.

 7. Adam diyor ki:

  Alpha Antivirus spyware ateşkes ile temizlenebilir bir virüsten koruma canaglia.Mio babasıdır. U deneyebilirsiniz.

 8. Giedrius diyor ki:

  En iyi şey Malwarebytes Anti-Malware, spyware doktor veya rimozione.Tuttavia diğer özelliği kullanmak için, bazen antivirüs programları anti-spyware tarafından engellenir, daha sonra el el talimatları Alpha Antivirus vardır onun processi.Qui devre dışı bırakmalısınız kaldırma: http://www.2-viruses.com/remove-alpha-antivirus

 9. Dragon diyor ki:

  Alpha Antivirus kötü niyetli uygulamaları, son! Rilevato.Sentitevi ücretsiz olarak yapılacak en iyi şey, bu hain uygulama mücadele konusunda gerekli tüm bilgileri bulabilirsiniz gibi, sağlanan aşağıdaki bağlantıyı kontrol etmek en kısa sürede bu sahte aracı kaldırmak olacaktır: http://www.spyware-techie . com / alfa-anti-virüs-kaldırma-bilgi / her zaman antivirus ve antispyware araçları tarih ve mükemmel funzionante.Buona şans kadar emin olmak için unutmayın!

Görüş Bildirin

*


*