28/04/2015

Nasıl bilgisayardan web sitelerini engelleme, kişisel antivirüs blok up kurtulurum?

Orada bir pop up ve ben sitesine girmek için antivirüs personel almak zorunda ama açılan her web sitesi istiyorum, şimdi i cant ondan kurtulmak ve bir casus yazılım temizleme aracı yüklemek için izin vermez söyleyerek tutar.

 • web gezgini kaldırma
 • web gezgini nasıl kaldırılır
 • web gezgini virüsu
 • sweet-page com nasıl kurtulurum
 • sweet page nasıl kurtulurum
 • sweet-page nasıl kurtulurum
 • sweet-page com dan nasıl kurtulurum
 • web gezgini virüsü kaldırma
 • sweet page den nasıl kurtulurum
 • webgezgini com kaldirma
 • Facebook
 • Twitter
 • Windows Live
 • E-Mail
 • Google Bookmarks
 • MySpace
 • Digg
 • Reddit
 • Yahoo Buzz
 • Yahoo! Bookmarks

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular:

 1. Nerede çok iyi taşınabilir antivirüs ve virüs temizleme araçları bulabilirim?
 2. Nasıl Antivirus Sistem Pro kurtulurum?
 3. nasıl benim Toshiba laptop standart ekran kartı kurtulurum?

Yorumlar

 1. FLSwampBoy diyor ki:

  Bu ürünlerden birini ya da hem pop up ve kötü amaçlı yazılım kurtulmak olacaktır: Ücretsiz – Malwarebytes – kötü amaçlı yazılım kaldırma, ve bir yedekleme programı ve tarayıcı olarak hareket İyi: http://download.cnet.com/Malwarebytes -Anti-Malware/3000-8022_4-10804572.html.Libero – Ad-Aware – Anti-spyware programı olduğunu, diğer ücretsiz anti-casus yazılım paketleri aksine, gerçek zamanlı olarak bir güvenlik modülü: http://download .cnet.com/Ad-Aware-Anniversary-Edition/3000-8022_4-10045910. html

 2. John diyor ki:

  Kişisel Antivirus ve sistem güvenliği Adware kendileri. Bunlar anti-virüs programları değildir. Bunlar kredi kartı numaranızı almak için çalışıyoruz! Virüs, malware ve adware rimozioneRiavviare provvisoriaPer bir ekran kadar F8 tuşuna (tekrar tekrar) basın, en kısa sürede bilgisayar açıldığında olarak, güvenli modda çalıştırmak için bilgisayarınızda finoScegliere Başlat bilgisayar geliyor liberi.ATTENZIONE olan – - reteScaricare için destek ve Malware Bytes ve AVASThttp :/ / http://www.avast.com / tr / download-avast-home.htmlEseguire iki program tam bir tarama yüklemek ile güvenli mod ben bu virüs vardı ve sonra Ben yukarıda her şeyi geri 3 gün içinde olduğu yaptı. Bu% 100 çalışıp çalışmadığını bilmiyorum, ama nienteIl sitesi Kişisel Antivirus.http :/ / http://www.bleepingcomputer.com / virüs kaldırma / kaldır-kişisel-antivirüs size birçok bilgi veren daha iyidir

 3. VAN WILDER diyor ki:

  download.com gidin, merak etmeyin, sorun çözülecektir

 4. First diyor ki:

  Güvenli modda önyükleme ve bir makyaj temizleyici anti virüs indir.

 5. DaveEC diyor ki:

  Bu şeyler bir çok AV dolaşmak sahte. İşte ondan kurtulmak için nasıl bir tartışma; http://www.roguespywareremoval.com/Personal-Antivirus.htmlIn gerçeklik gerçekten iyi bir AV programı almak gerekir. Burada iyi olanlar bir revizyon bir örnek: Eğer Y üzerinden okursanız! Bu alanda size kötü amaçlı yazılım kurtulmak için çalışan bir sürü insan göreceksiniz. Çoğu program her durumda virüs izin zayıf “özgür” kullanıyorsunuz. Kullandıkları ne okumak ve bunları kullanmayın.

 6. The Malware Guide diyor ki:

  Ürün güvenliği allık satın almayın. En kısa zamanda ondan kurtulmak iyi için Malware Tarayıcı, aşağıdaki sitelerden Bu tarayıcılar bir veya daha fazla indirme: Malwarebytes ‘Anti-Malware: http://malwarebytes.org/Rileva ve kaldırır: trojan, spyware, adware, korsanları, solucanlar, parazit , Keylogger, Dialer, rootkit, Rogue Güvenlik Ürünleri ve daha SUPERAntiSpyware: http://superantispyware.com/Rileva ve kaldırır: spyware, adware ve malware, truva atları, dialer, solucanlar, keylogger, kaçırmak, Parazitler, rootkit, Rogue kaldırmak Güvenlik Ürünleri ve minacce.Avira AntiVir Personal diğer birçok türde: http://www.free-av.com/Rileva ve kaldırır: Truva atları, solucanlar, virüsler, dialer, rootkit, casus yazılım ve adware.Avast! Home Edition: http://www.avast.com/Rileva ve kaldırır: kötü amaçlı yazılım, casus yazılım, rootkit ve trojan.

 7. Caliboy diyor ki:

  spybot

 8. littlemiss diyor ki:

  Bu sitede http://www.malwarebytes.org/mbam.php gidin ve ücretsiz bir download. Ben bu yaptım ve bir saat ve her şeyi geçmesi için bir buçuk sürdü, ancak “kişisel antivirüs” bir çift tıklama sonra gitti.

 9. Clair diyor ki:

  Ben tüm dosyaları kurtulmak için en iyi yolu sistem geri yükleme olduğunu düşünüyorum. Sen Panel, Sistem ve Bakım ve sistem kurtarma Kontrol gidebilirsiniz. Emin bazı programlar reklam veya casus yazılım sadece iyi, ancak% 100 emin değilseniz bu ise ben bir şey indirmek ve yüklemek istemiyorsanız bu yazılım maligno.Sono indirilen tarihinden önce tarih seçmek için emin olun güvenli.

 10. idioticfuse diyor ki:

  Daha önce vardı, ve ben compra.Si hesabınızı kesmek için çalışan bir hack aracı yok. En kısa sürede kurtulmak! Sayfaları arasında gezinmek için, her zaman sağ tıklayın ve “yeni sekmede aç” tuşuna basın. Bu site kötü söyler Daha sonra, repeately tıklayın “Ben yine de gidiyorum.” Ondan kurtulmak için, “güvenli mod” da bilgisayarınıza koymak hemen önce. Bu geçici olarak kurtulacaksınız. Yani Microsoft Ağ izleyicisi 3.3 olsun. Daha sonra, üzerine gitmek tarama ve rischi.Per kurtulmak Güvenli Mod elde, f8 tıkladığınızda bilgisayar yeniden başlatıldığında.

 11. he's dead, jim diyor ki:

  El kişisel antivirüs kaldırmak: indirmek ya da bir şey satın almak veya kurmak için gerek yoktur http://www.spywarevoid.com/personal-antivirus-removal-guide-remove-personalantivirus.htmlin bu şekilde.

Görüş Bildirin

*


*